امروز   سه شنبه   مورخ   01/اسفند/1396  
مجموعه : اخبار
بازدید : 152

در آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت ابفار استان، محمد فرهادی اظهار داشت: برای تامین آب شرب روستاهای استان امروز اقدامات بسیار بزرگی انجام شده و خدمات عزیزان آب و فاضلاب روستایی استان شامل دورترین نقاط روستایی و عشایری استان قرار گرفته و خدا این توفیق را به آنها داده تا سقای محرومترین افراد جامعه که پاکترین مومن ترین انسانها هستند، باشند.

سرپرست امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: یکی از نقاط قوت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان جنوبی تعامل و همکاری تنگاتنگ این شرکت با سایر دستگاه های اجرایی استان بوده است که بابت این موضوع تشکر ویژه از این مجموعه را دارم.

وی بیان داشت: به لحاظ وضعیت خاص استان که خشکسالی های پی در پی آن را فرا گرفته، مجموعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  و مدیران وزارت نیرو با توجه به اهمیت نگاه داشت جمعیت در نقاط مرزی و محروم باید نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

فرهادی خاطر نشان کرد: برای مهندس بسکابادی آرزوی موفقیت دارم و همچنین برای اقای مهندس صفوی نژاد که از مدیران برجسته و کاربلد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هستند، و امیدوارم با توجه به درایت و پشتکاری که دارند منشا خیر و خدمات برای مردم مومن و ولایت مدار استان باشند.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
  • هیچ نظری یافت نشد
بازدید امروز27
بازدید دیروز425
بازدید هفته452
بازدید ماه6281
بازدید کل167436