امروز   سه شنبه   مورخ   01/اسفند/1396  
مجموعه : اخبار
بازدید : 143

در آیین تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید آب و فاضلاب روستایی، مهدی صفوی نژاد اظهار داشت: از زحمات مهندس بسکابادی تقدیر و تشکر می کنم و علیرغم همه زحمات ایشان بر این باورم با آنچه لایق مردم زحمتکش استان است، فاصله داریم و من تمام توان خودم را برای آبرسانی بدون نقص به روستاهای استان خواهم گذاشت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه ای در بحث اقتصاد آب به وزیر ارائه شده، گفت: اقتصاد آب پیش زمینه ای به نام مدیریت تقاضا دارد که وظیفه جلوگیری از تلفات آب، بهسازی شبکه های توزیع آب، استفاده از فناوری های جدید توزیع آب را دارد که امیدوارم با استفاده از پتانسیل شرکت ابفار استان این برنامه را عملی کنیم.

وی تصریح کرد: اقتصاد آب صرفا بحث قیمت آن نیست، بلکه به منزله چگونگی تولید، توزیع و مصرف آب می باشد و ما تلاش می کنیم که روی این سه گزینه تمرکز کنیم.

صفوی نژاد تصریح کرد: 39 مجتمع در دست ساخت در استان وجود دارد که امیدواریم با استفاده از اعتبارات بتوانیم آن ها را به سرانجام برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: از همه همکاران وزارت نیرو، همکاران مجموعه استان، از مجموعه استانداری، فرمانداری و بخشداری تمام استان تشکر ویژه دارم و امیدوارم که لایق این سمت باشم.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
  • هیچ نظری یافت نشد
بازدید امروز27
بازدید دیروز425
بازدید هفته452
بازدید ماه6281
بازدید کل167436