امروز   دوشنبه   مورخ   31/تیر/1398  

آمادگی کامل تیم عملیاتی شرکت آبفار خراسان جنوبی در مواجه با سیل
اکیپ های عملیاتی و مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی جهت مواجه با اتفاقات احتمالی بروز سیل، در آمادگی کامل به سر میبرند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی اظهار داشت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی طی ساعات آینده، در سطح استان شاهد وزش تندباد، رگبارهای پراکنده، بارش تگرگ و احتمالا جاری شدن سیل خواهیم بود.
مهدی صفوی نژاد، که شخصاً فرماندهی عملیات مدیریت بحران در برابر وقوع سیل را عهده دار می باشد، افزود: احتمال وقوع سیلاب در شهرستانهای زیرکوه، سربیشه، نهبندان و درمیان بیشتر می باشد و لذا تمهیدات لازم در این نقاط پیش بینی گردیده است.
وی به حضور تمامی کارکنان در قالب تیمهای عملیاتی مواجه با سیل اشاره کرد و افزود: مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از روز جمعه تا اواخر هفته جاری در آماده باش کامل می باشند و تمامی امکانات و تجهیزات در اختیار این عملیات قرار دارد.
صفوی نژاد ضمن اشاره به خسارات 19 میلیارد ریالی سیل در سال گذشته افزود: سال 97، در مجموع تعداد 27 روستای استان تحت تاثیر سیل قرار گرفتند که با همت و تلاش همکاران مشکلات ناشی از این سیلها برطرف گردیده و جریان آب در شبکه های آبرسانی خسارت دیده فعال شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی تصریح کرد: آمادگی کامل اکیپ های مهندسی و تکنسین های فنی جهت اعزام به نقاط آسیب دیده، حضور فعال ناوگان آبرسانی سیار جهت رفع نیازهای اولیه اهالی در صورت بروز سیل و هماهنگی تیمهای کنترل کیفیت آب در لحظه وقوع سیل از جمله اقدامات مدیریت بحران می باشد که در دستور کار کارکنان قرار دارد.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز123
بازدید دیروز152
بازدید هفته123
بازدید ماه4949
بازدید کل311965