امروز   یکشنبه   مورخ   03/شهریور/1398  

آب در مدار بهره برداری مجتمع آبرسانی فخرود شهرستان درمیان قرار گرفت

با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، پیمانکاران و مشاورین شرکتهای آب منطقه ای و آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، جریان آب در مدار بهره برداری مجتمع فخرود شهرستان درمیان قرار گرفت.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان درمیان با اعلام این خبر ادامه داد: پس از ۱۵ روز تلاش بی وقفه و شبانه روزی پیمانکاران و مشاورین محترم شرکت اب منطقه ای و شرکت ابفار استان و با همت و پیگیری مجدانه و حضور تمام وقت همکاران مجموعه امور شهرستان، عملیات تجهیز و راه اندازی چاه آب شرب شماره 1 شرکت آب منطقه ای استان و اتصال به خط انتقال مجتمع فخرود انجام شد.

راستین راستکار افزود: در ادامه، عملیات شستشوی چاه، رفع نواقص و تست خطوط پمپاژ و انتقال آب به مخزن ابتدای مجتمع فخرود در ساعت 22:30 جمعه شب گذشته به پایان رسید و اب در مدار بهره برداری قرارگرفت.

وی ضمن اشاره به آبگیری مخازن و خطوط انتقال مجتمع و ذخیره سازی تصریح کرد: جهت انجام این عملیات زمانی حدود ۴۸ ساعت نیاز می باشد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان درمیان با بیان اینکه در اینده نزدیک ظرفیت آبی مجتمع فخرود افزایش خواهد ابراز امیدواری کرد: با همکاری و همیاری اهالی محترم و دهیاران و شوراهای روستاهای تحت پوشش و با اجرای برنامه های مدیریت مصرف، بتوانیم کمبود آب موجود و همچنین فرآیند تقسیم بندی آب در شرایط فعلی روستاها برطرف گردد.

وی در پایان یادآور شد: مجتمع فخرد در شهرستان درمیان بالغ بر 17 روستا با جمعیتی بالغ بر 10 هزار و 635 نفر را شامل می شود. 

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز226
بازدید دیروز240
بازدید هفته1493
بازدید ماه4875
بازدید کل318817