امروز   شنبه   مورخ   14/تیر/1399  

با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی صورت گرفت؛ آبرسانی به 3 روستای شهرستان نهبندان

طرح آبرسانی به 3 روستای الوند، ساکرد و سیاه خونیک شهرستان نهیندان با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به بهره برداری رسید.

با حضور دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، استاندار خراسان جنوبی و تنی چند از مسئولان استانی و محلی، طرح آبرسانی به ۳ روستای الوند، ساکرد و  سیاه خونیک از مجتمع آبرسانی قدمگاه شهرستان نهبندان با جمعیت ۸۰ خانوار به بهره برداری رسید .

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهبندان، ادامه داد: با مجموع اعتبار 8 میلیارد و 500 میلیون ریال، که از سوی بنیاد برکت تامین و تخصیص داده شد، عملیات اجرایی این پروژه صورت گرفته است.

سید محمدعلی محمدی به حجم عملیات این پروژه اشاره کرد و افزود: اجرای 5 هزار متر خط انتقال، احداث 60 مترمکعب مخزن ذخیره، یک باب ایستگاه پمپاژ، احداث 12 متر اتاقک موتورخانه و 100 متر حصارکشی جهت روستای الوند، در دستور کار شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسن جنوبی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه عملیات اجرایی آبرسانی، اجرای 6 هزار متر خط انتقال و 900 متر شبکه توزیع در روستاهای ساکرد و سیاه خونیک انجام شد.

 مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهبندان یادآور شد: با اجرا و بهره برداری از این طرح، 80 خانوار با جمعیت 223 نفر، در این سه روستا از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز160
بازدید دیروز526
بازدید هفته2943
بازدید ماه1860
بازدید کل428290