امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

ذیحساب جدید شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی معرفی شد
با برگزاری مراسمی حسین کیوانی به عنوان ذیحساب جدید شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی معرفی شد و از خدمات مرتضی ذاکریان تقدیر گردید.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این مراسم که در محل اتاق جلسات شرکت و با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، رئیس خزانه استان، معاونین و جمعی از همکاران حوزه مالی و ذیحسابی شرکت آبفای استان برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات مرتضی ذاکریان ذیحساب سابق شرکت اظهار داشت: ایشان از نیروهای بسیار باتجربه و موفق هستند که همیشه در پی حل مشکلات این مجموعه و کمک به پیشبرد اهداف سازمانی بوده اند.
مهندس حسین امامی با بیان اینکه اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در استان از ابتدای سال جاری اجرایی شده، اظهار کرد: خدماتی که این مجموعه به شهروندان ارائه می دهد بسیار حساس است و تعطیل پذیر نیست و ما وظیفه داریم این خدمات را به نحو احسن به مردم ارائه دهیم تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
وی ادامه داد: علی رغم محدودیت های موجود در حوزه آب استان توانستیم در چند ماه اخیر اعتبارات ملی مناسبی برای پروژه ها جذب کنیم تا کاری روی زمین نماند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اشاره به بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهر بیرجند در سال جاری خواستار همکاری دستگاه های مرتبط در راستای تسریع در روند اتمام این پروژه شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: نظارت بر هزینه کرد کلیه اعتباراتی که در قانون بودجه در دو بخش اعتبارات دولتی و تملک و دارایی پیش بینی شده بر عهده ذیحسابان دستگاه های اجرایی است.
عیسی جعفری گیو افزود: شرکت آب و فاضلاب استان عملکرد خوبی داشته است و این خدمات قابل تقدیر است و همه ما به دنبال خدمت به مردم و جلب رضایت آنان هستیم.
وی افزود: همه ما باید به گونه ای عمل کنیم که رسالت اصلی شرکت آب و فاضلاب استان که آبرسانی به مناطق شهری و روستایی است دچار خدشه نشود و قوانین موجود نیز رعایت گردد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به محدودیت های جدی دولت در بحث اعتبارات اظهار کرد: در سال جاری در بخش اعتبارات تملک، وضعیت استان مطلوب است.
مرتضی ذاکریان ذیحساب سابق شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اینکه پروژه تسهیلات بانک اکو در شرکت آب و فاضلاب در سطح کشور بی نظیر بود تجربه جدیدی در این زمینه کسب شد و مشکلات زیادی در خصوص تفاوت قوانین تسهیلات داخلی و خارجی وجود دارد که تا حدودی با رعایت کامل ضوابط قانونی مرتفع گردید.
حسین کیوانی ذیحساب جدید شرکت آب و فاضلاب استان که پیش از این ذیحساب شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوده است نیز در این جلسه گفت: ذیحسابی برای حل مشکلات شرکت آب و فاضلاب استان که پس از یکپارچه سازی، وظیفه بسیار خطیری بر عهده دارد با رعایت ضوابط قانونی نهایت تلاش خود را به کار می برد.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز380
بازدید دیروز533
بازدید هفته913
بازدید ماه12871
بازدید کل604457