امروز   پنج شنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1400  

برنامه ریزی آبرسانی سیار روستاهای خراسان جنوبی در کمیته مدیریت بحران
کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به منظور ارائه گزارش از آبرسانی سیار توسط دفتر مدیریت بحران و برنامه ریزی در خصوص آبرسانی سیار دو ماه پایانی تابستان و همچنین به کار گیری تانکرهای جدید که قرار است در آینده نزدیک به ناوگان آبرسانی سیار اضافه گردد، برگزار گردید.
سرپرست دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE  شرکت آب و فاضلاب استان با اعلام این خبر اظهار کرد: همچنین در این جلسه بر نیازسنجی امورهای تابعه در بحث مقاوم سازی، مصون سازی و کاهش مخاطرات در راستای استفاده از اعتبارات ماده 58 پدافند غیرعامل تاکید گردید.
مهندس حسین مسگر اظهار کرد: با توجه به اینکه قرار است در آینده ای نزدیک چند عدد تانکر به ناوگان آبرسانی سیار اضافه شود در این جلسه برنامه ریزی برای تخصیص این تانکرها به روستاهای مورد نظر انجام شد.
وی افزود: همچنین برنامه ریزی برای وضعیت مجتمع های آبرسانی به منظور حذف از آبرسانی سیار نیز انجام شد که بر این اساس قرار است طی سه بازه زمانی هفته دولت، پایان آذر و پایان سال جاری تعدادی از مجتمع های آبرسانی روستایی بهره برداری شود و از مدار آبرسانی سیار حذف گردد.
لازم به ذکر است، در این جلسه بر تشکیل یک تیم مشترک از دفاتر حراست و مدیریت بحران در خصوص شناسایی مخاطرات و راهکارهای کاهش آن تاکید گردید همچنین مقرر شد اعضای تیم های واکنش سریع شرکت شناسایی و نسبت به تجهیز این تیم ها که در امورهای بیرجند، نهبندان، قاین، فردوس و طبس می باشند به امکانات و تجهیزات مورد نیاز اقدام شود.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز267
بازدید دیروز577
بازدید هفته1999
بازدید ماه13957
بازدید کل605543