امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

100 درصد شبکه های فاضلاب بیرجند سم پاشی گردید
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده کل شبکه جمع آوری فاضلاب شهر بیرجند طی دو مرحله سم پاشی و همچنین بالغ بر 76 کیلومتر از شبکه فاضلاب شستشو گردیده است.
مهندس سید علی هاشم آبادی افزود: عملیات سم پاشی شبکه های جمع آوری فاضلاب برای جلوگیری از تکثیر سوسک و سایر حشرات موذی در فصل تخم گذاری به طور سالانه و در دو مرحله انجام می ‌گردد.
وی ادامه داد: همچنین شستشوی شبکه های فاضلاب به منظور جلوگیری از تجمع رسوبات به طور مداوم در برنامه کاری قرار دارد که با توجه به اولویت بندی صورت گرفته عملیات شستشوی شبکه برنامه ریزی و انجام شده است.
وی اظهار کرد: تعداد حوادث رفع شده از ابتدای سال بالغ بر 302 مورد بوده است که همگی مربوط به گرفتگی انشعابات مشترکین بوده است و در شبکه های اصلی و فرعی حادثه ای نداشته ایم.
مهندس هاشم آبادی بهره برداری مناسب مشترکین از انشعابات فاضلاب منصوبه و جلوگیری از ورود اجسام خارجی به شبکه فاضلاب را بر کاهش تعداد حوادث موثر دانست.
لازم به ذکر است، از ابتدای سال جاری 645 فقره انشعاب فاضلاب جدید برای مشترکین نصب گردیده که حدود 1350 واحد مسکونی را شامل می شود.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز321
بازدید دیروز533
بازدید هفته854
بازدید ماه12812
بازدید کل604398