امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

بازدید معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب مهرشهر بیرجند
مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از پروژه اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب منطقه مهرشهر بیرجند بازدید نمود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بر تسریع در روند اجرای پروژه فاضلاب شمال شهر بیرجند تأکید نمود.
مهندس میرجعفریان با تأکید بر این مطلب در برنامه بازدید از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب مهرشهر بیرجند خاطرنشان کرد: این بازدید در راستای جلسه هماهنگی با دستگاه های اجرایی درخصوص توسعه زیرساخت های شمال شهر بیرجند انجام شده است.
وی ضمن بررسی روند اجرای پروژه، از توجه ویژه استاندار به رفع نیازهای منطقه شمال شهر بیرجند گفت.
معاون استاندار تصریح نمود: اجرای این پروژه زیرساختی مهم، بخش عمده ای از مشکلات شمال شهر را مرتفع می کند.
میرجعفریان متذکر شد: اجرای پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب و اتصال واحدهای مسکونی به شبکه از مطالبات مردم منطقه است که در برنامه های اجرایی استان و دستگاه متولی قرار دارد.
مهندس امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این بازدید اظهار کرد: با توجه به اولویت های تعیین شده توسط معاونت عمرانی استانداری و شهرداری بیرجند در خصوص آسفالت معابر خاکی شهر بیرجند اجرای پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب مسیرهای خاکی منطقه مهرشهر در اولویت اجرا قرار گرفته و در حال حاضر چهار پیمانکار اجرایی در منطقه مذکور فعال می باشد و بر اساس برنامه زمان بندی تا پایان آبان ماه شبکه فاضلاب اولویت های تعیین شده، اجرا خواهد شد.
مهندس امامی اظهار کرد: شبکه جمع آوری فاضلاب مهرشهر بالغ بر 64 کیلومتر بوده که تا کنون 37 کیلومتر از این پروژه اجرایی شده و 27 کیلومتر از این پروژه باقی مانده است که با قراردادهای منعقد شده و پیش بینی اعتبار 236 میلیارد ریال اتمام شبکه جمع آوری فاضلاب در مناطق باقی مانده مهرشهر در دستور کار این شرکت قرار دارد.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز385
بازدید دیروز533
بازدید هفته918
بازدید ماه12876
بازدید کل604462