امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

بررسی اولویت های پدافند غیرعامل امور آب و فاضلاب بشرویه
سرپرست امور آب و فاضلاب بشرویه اظهار کرد: پيرو هماهنگي هاي به عمل آمده، جلسه اي با حضور سرپرست دفتر مديريت بحران وپدافند غير عامل HSE و كارشناسان همراه با موضوع بررسي اولويت ها و نيازهاي حوزه مديريت بحران و پدافندغيرعامل در امور بشرويه برگزار گرديد.
مهندس جوادی اظهار کرد: سرپرست دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در ابتداي جلسه با ارائه توضيحاتي در خصوص اهميت مقوله مديريت بحران و پدافند غيرعامل خواستار ارائه‌ اولويت هاي اساسي و نيازهاي شهرستان در زمينه مديريت بحران و پدافند غيرعامل توسط مديريت امور گرديد.
وی فرسودگي و عمر بالاي تانكر آبرسان امور، فرسودگي الكتروپمپ چاه زمزم و از مدار خارج شدن چاه، مشكلات فرسودگي خطوط انتقال روستاها به ويژه خط انتقال آب فتح آباد، لزوم مكان يابي و تجهيز انبار بحران با توجه به گستردگي حوزه تحت پوشش و دوري از استان، درخواست ارائه طرح و تامين اعتبار به منظور كاهش آسيب پذيري خطوط انتقال آب كه در معرض خطر سيلاب قرار دارند و همچنين تامين اعتبار به منظور خريد دو دستگاه ديزل ژنراتورجهت منابع آب شهردر حوزه نخاب و مجتمع هاي روستايي را از مهمترين دغدغه ها و نيازهاي اساسي این امور عنوان کرد.
لازم به ذکر است، در این جلسه بر تكميل و ارائه ساختار فرماندهي حادثه (ICS) در امور شهرستان و انجام مطالعات مديريت بحران و پدافندغيرعامل تاکید گردید.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز340
بازدید دیروز533
بازدید هفته873
بازدید ماه12831
بازدید کل604417