امروز   جمعه   مورخ   27/فروردين/1400  

بررسی مشکلات آب شرب شهرستان بشرویه با حضور فرماندار شهرستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در جلسه ای که در محل بخشداری بشرویه با حضور مهندس شفیعی فرماندار شهرستان، برگزار شد به بررسی مشکلات حوزه آب این شهرستان به ویژه بخش ارسک پرداخت.
مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در این جلسه به بیان موضوعات و درخواست های شهرستان در راستای خدمت رسانی پایدار آب شرب به مردم به ویژه در سطح روستاهای شهرستان پرداخت.
بخشدار مرکزی و بخشدار ارسک نیز در ادامه به ارائه موضوعات و مباحث تأمین آب روستاهای هر حوزه و مشکلات فرسودگی و قدمت تأسیسات خطوط انتقال و هدررفت آب و لزوم اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب طبق اولویت در روستاهای کوهستانی پرداختند.
معاون شهرداری بشرویه نیز در این جلسه بر لزوم تخصیص اعتبارات در راستای اصلاح شبکه آب فرسوده و قدیمی در بافت فرسوده و تاریخی شهر قبل از هرگونه مرمت آسفالت و همچنین مشارکت در بحث فاضلاب شهر بشرویه تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این جلسه به بیان محدودیت های منابع اعتباری و انباشتگی بدهی از سنوات گذشته در حوزه روستایی شهرستان و الزام هماهنگی بین امور و شهرداری قبل از هرگونه عملیات عمرانی در سطح معابر در راستای افزایش رضایتمندی مردم و کاهش هزینه های بیت المال پرداخت.
مهندس امامی ظرفیت شوراها و دهیاری ها در همکاری با امور در راستای ارتقای خدمت به مردم را بسیار موثر دانست و یادآور شد: هدف و برنامه شرکت افزایش کیفیت اجرای عملیات اجرایی مربوط به حوزه آب و فاضلاب می باشد .

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز312
بازدید دیروز499
بازدید هفته2928
بازدید ماه10597
بازدید کل602183