امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

برگزاری مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش هر هفته الف – ب ایران خراسان جنوبی با حضور معان استاندار
مراسم قدردانی از دست اندکاران پویش هر هفته الف – ب – ایران و رونمایی از کتاب دلگرمی ها و همراهی ها به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
این مراسم در استان خراسان جنوبی با حضور دکتر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، مدیران عامل و معاونین صنعت آب و برق استان در محل استانداری خراسان جنوبی برگزار شد.
وزیر نیرو با اشاره به اینکه تا امروز 176 پروژه افتتاح می شود، گفت: اتمام پروژه های اعلام شده پویش هر هفته الف – ب- ایران وزارت نیرو را تا پایان سال پیگیری می کنیم.
در این مراسم پس از استماع سخنرانی دکتر اردکانیان وزیر نیرو، لوح تقدیری با امضای وزیر نیرو به پاس همراهی در پویش هر هفته الف – ب – ایران به استاندار خراسان جنوبی و مدیران عامل صنعت آب و برق تقدیم شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در این جلسه ضمن عرض خداقوت به مدیران صنعت آب و برق استان در راستای تلاش های انجام شده برای خدمت رسانی بهتر به مردم اظهار کرد: آب و برق 2 نیاز حیات اجتماعی است که در همه حوزه ها تاثیرگذار است و زمینه رفاه اجتماعی بیشتر در جامعه را فراهم می کند.
دکتر ناصر خوش خبر ادامه داد: با توجه به نقش اساسی دو مقوله آب و برق در اعتمادسازی عمومی جامعه می بایست توجه مبنایی به آن صورت گیرد چرا که لزوم اطمینان از پایداری این خدمت غیرقابل اجتناب است و در سیاست های کلی کشور روی آن تاکید شده است.
وی با بیان اینکه توجه به زیرساخت ها در استان اتفاق افتاده است، یادآور شد: از آنجایی که خراسان جنوبی  استانی کویری و دارای تبخیر بالایی است و بارندگی ناچیزی نیز دارد باید بر روی منابع  آبی در اختیار تمرکز بیشتری کنیم تا آنچه داریم را قدر بدانیم و این مهم تنها با نهادینه سازی فرهنگ مدیریت مصرف ممکن می شود که اگر این انجام شود می تواند کمک کار ما باشد.
وی اجرایی شدن پویش هر هفته الف- ب – ایران ساز و کار ها ساخت و سازها را اقدامی نیکو توصیف کرد و افزود: می بایست برای فعالین این عرصه وقت بگذاریم و قدرشناسی کنیم که زمینه رضایتمندی اجتماعی را فراهم کرده اند.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز400
بازدید دیروز533
بازدید هفته933
بازدید ماه12891
بازدید کل604477