امروز   پنج شنبه   مورخ   02/ارديبهشت/1400  

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی شورای پایگاه شهید عباسپور شرکت آبفای استان
اولین جلسه هم اندیشی و برنامه ریزی شورای پایگاه با حضور اعضای فعال شورای پایگاه شهید عباسپور شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در راستای اجرای برنامه های ابلاغی و ماموریت سازمانی با ارائه شرح وظایف و پیشنهادات راهبردی، تعامل و هماهنگی بیشتر در اتاق جلسات شرکت آب و فاضلاب استان برگزار گردید.
محمدرضا حسینی دشت بیاض فرمانده پایگاه در این جلسه به تشریح برنامه ها و اهداف راهبردی بسیج و هم افزایی هر چه بیشتر برای رسیدن به اهداف مورد نظر پرداخت.
محسن کیانی راد جانشین پایگاه شهید عباسپور شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه به تبیین برنامه ها و شرح وظایف ابلاغی اعضای شورا پرداخت.
وی به نقش اعضای شورا و قبول مسئولیت در ادامه حرکت رو به جلو در پاسداری  و حراست از آرمان های انقلاب و نقش بی بدیل انسان های آزاده، مجاهد و انقلابی در ارتقاء شجره طیبه بسیج با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در سایه همدلی، اتحاد، تعامل و پیامدها و اثرات خیر و تاثیرگذار این مکتب اشاره نمود. در ادامه کلیه اعضاء شورای پایگاه به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات و شرح کوتاهی از وظایف و برنامه های حوزه فعالیت خود در پیشبرد اهداف پایگاه پرداختند.
در پایان با اهدا لوح سپاس از برخی فعالان و دست اندرکاران رزمایش حفاظت فیزیکی ادارات تقدیر و تشکر گردید.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز232
بازدید دیروز577
بازدید هفته1964
بازدید ماه13922
بازدید کل605508