امروز   سه شنبه   مورخ   31/فروردين/1400  

هشدار امور آب و فاضلاب شهرستان بيرجند در مورد يخ زدگي كنتورهاي آب مشتركان در فصل سرما

مدير امور آب و فاضلاب شهرستان بيرجند گفت: با توجه به آغاز فصل سرما و برودت هوا، احتمال تركيدگي لوله هاي روباز و كنتورهاي آب وجود دارد، لذا از مشتركين گرامي درخواست مي شود با استفاده از پوشش هاي مناسب از جمله پشم شيشه، موكت، گوني و غيره براي عايق بندي كنتورها و لوله هاي روباز آب اقدام و در صورت بروز يخ زدگي مواردي از قبيل ريختن آب جوش روي كنتور آب و روشن كردن آتش در حوضچه كنتور جدا خودداري كنند.
مهندس سيد احمد ندائي جوان يادآور شد: نگهداري بهينه از كنتورهاي آب و لوله هاي روباز از يخ زدگي در فصل زمستان و انجام اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري از آسيب هاي احتمالي به اين تاسيسات در فصل زمستان توسط مشتركين ضروري است.
وي افزود: مركز ارتباطات مردمي روابط عمومي آب و فاضلاب با شماره تماس 122 هم در كليه روزهاي سال به صورت شبانه روزي آماده پاسخگويي به سوالات و راهنمايي همشهريان است لذا از شهروندان خواستاريم در نگهداري و پوشش كنتور آب نهايت سعي و تلاش خود را انجام دهند و در صورت بروز و يا مشاهده هرگونه مشكل با اين مركز تماس بگيرند.
مدير امور آب و فاضلاب شهرستان بيرجند تاكيد كرد: در صورت تركيدگي كنتورهاي آب هيچ گونه مسئوليتي در قبال جبران خسارت احتمالي متوجه اين امور نخواهد بود.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز380
بازدید دیروز533
بازدید هفته913
بازدید ماه12871
بازدید کل604457