امروز   پنج شنبه   مورخ   07/اسفند/1399  

افتتاح 6 پروژه شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعتباری بالغ بر 73 میلیارد تومان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان ‌جنوبی به پروژه های شاخص قابل افتتاح و کلنگ زنی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی همزمان با دهه مبارک فجر اشاره و اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی در این ایام مبارک 6 پروژه شاخص را با اعتباری بالغ بر 73 میلیارد تومان افتتاح یا کلنگ زنی می کند که از این این تعداد، پنج پروژه، افتتاح و یک پروژه کلنگ ‌زنی می‌شود.
مهندس حسین امامی افزود: عملیات اجرایی حدود 15 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب سطح شهر بیرجند با اعتبار 105 هزار میلیون ریال در راستای بهره‌مندی 15 هزار نفر افتتاح خواهد شد.
وی اظهار کرد: پروژه افتتاحی دیگر اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه آب آشامیدنی در سطح استان است و برای این پروژه که تمام استان از آن بهره‌مند خواهند شد 340 هزار میلیون ریال هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی عنوان کرد: پروژه دیگری که در دهه فجر افتتاح می‌شود پروژه مقاوم سازی و اصلاح خط انتقال، اصلاح و بهسازی ایستگاه‌های پمپاژ، اصلاح و توسعه بیش از 4 کیلومتر شبکه توزیع آب شهر دیهوک است.
امامی گفت: این پروژه در شهرستان طبس و شهر دیهوک اجرا می‌شود و سه هزار نفر از این پروژه بهره‌مند خواهند شد.
وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را 11360 میلیون ریال اعلام کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی بیان کرد: چهارمین پروژه شاخصی که طی دهه فجر افتتاح می‌شود، پروژه بهره‌ برداری از شبکه جمع آوری و خط انتقال فاضلاب شهر قاین؛ مسکن مهر غدیر قاین است.
امامی افزود: چهار هزار نفراز این پروژه بهره‌مند شده و اعتبار هزینه شده 97500 میلیون ریال است.
وی بیان کرد: پروژه دیگر مربوط به احداث سایت مخازن 5 هزار متر مکعبی شهر قاین با اعتبار 90 هزار میلیون ریال است که 25 هزار نفر از این پروژه بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌جنوبی گفت: تنها پروژه کلنگ‌زنی شاخص در دهه فجر مربوط به عملیات اجرایی احداث سایت مخزن یک هزار متر مکعبی و خط انتقال آب شهر گزیک در شهرستان درمیان است.
مهندس امامی جمعیت بهره‌مند از این پروژه را سه هزار و 600 نفر عنوان کرد و افزود: اعتبار مورد نیاز برای این پروژه 85 هزار میلیون ریال است.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز270
بازدید دیروز577
بازدید هفته1834
بازدید ماه12686
بازدید کل571506