امروز   جمعه   مورخ   27/فروردين/1400  

افزایش جمعیت در نوروز؛ عامل قطعی آب روستاهای درمیان/ اصلاح شبکه آب در انتظار لوله و اتصالات است
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرگزاری خاورستان در مورد دلیل قطعی آب طی هفته اول سال جدید در برخی از روستاهای شهرستان درمیان و شب و روز 13 فروردین، اظهار کرد: با توجه به آغاز سال جدید و تعطیلات عید نوروز جمعیت شهرستان درمیان افزایش یافته بود و مصرف آب در هفته اول عید در این شهرستان زیاد بوده است.
وی افزود: از روز گذشته که جمعیت روستاهای شهرستان درمیان کاهش داشته طبیعتا مصرف آب در شهرستان نیز کمتر شده و شاهد قطعی آب نخواهیم بود.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان درمیان با بیان این‌که قطعی چند ساعته آب در هفته اول عید در برخی از روستاهای شهرستان درمیان به دلیل سهمیه‌بندی نبوده است، بیان کرد: یک روز از هفته اول تعطیلات عید، شاهد ترکیدگی خط انتقال آب بودیم که این مسئله باعث شد چند روزی تا راه‌اندازی کامل مسیر، شاهد قطعی چند ساعته آب در روستاها باشیم.
خسروی خاطرنشان کرد: قطعی چند ساعته شب و روز 13 فروردین نیز به دلیل قطعی برق روز 12 فروردین در برخی از نقاط شهرستان درمیان بوده است.
وی در مورد وضعیت مجتمع فخرود، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت مجتمع فخرود خوب و آرام است و مشکلی در بحث کمبود آب ندارد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان درمیان گفت: برای تابستان سال جاری و با توجه به عدم بارندگی در سال گذشته و روزهای ابتدایی سال جدید اگر مردم برای آبیاری درختان زرشک از آب شرب استفاده نکنند من به اهالی روستاهایی که از مجتمع فخرود آبگیری می‌شود قول می‌دهم هیچ مشکلی در بحث آب در فصل تابستان شاهد نخواهیم بود.

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز336
بازدید دیروز499
بازدید هفته2952
بازدید ماه10621
بازدید کل602207