امروز   چهارشنبه   مورخ   07/فروردين/1398  
مجموعه : اخبار
بازدید : 72

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفت؛ برگزاری جشنواره فرهنگی ـ ورزشی صنعت آب و برق شهرستان نهبندان

جشنواره فرهنگی ورزشی، ویژه کارکنان و خانواده های صنعت آب و برق شهرستان نهبندان، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

سیدمحمدعلی محمدی، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهبندان گفت: این جشنواره در رشته های مختلف ورزشی و با حضور تیمهایی متشکل از کارکنان و خانواده کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی، امور آب وفاضلاب شهری، مدیریت توزیع برق و آب منظقه ای شهرستان نهبندان برگزار می شود.

وی ادامه داد: این برنامه ها در قالب مسابقات والیبال، فوتسال، تنیس روی میز و دارت ویژه آقایان و همچنین مسابقات تنیس روی میز، دارت و مامان و دختر، ویژه خانمها برنامه ریزی شده است.

محمدی با اشاره به انجام برخی از این رقابتها در روز اول مسابقات تصریح کرد: پس از برنامه ریزی های انجام شده، در روز اول این پیکارها و در رشته ورزشی والیبال، تیم امور آب و فاضلاب شهری موفق شد با نتیجه 2 بر صفر بر تیم مدیریت برق فائق آید؛ همچنین در دیگر بازی نیز امور آب وفاضلاب روستایی در برابر آب منطقه ای با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهبندان خاطرنشان کرد: در راستای افزایش روحیه همکاران و خانواده های ایشان، یکی از مصوبات جلسه کمیته انسجام بخشی صنعت آب و برق شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی بود که در دستور کار این کمیته قرار گرفت.

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

نظر خود را اضافه کنید.

Post comment as a guest

0
  • هیچ نظری یافت نشد
بازدید امروز78
بازدید دیروز296
بازدید هفته649
بازدید ماه6244
بازدید کل284612