امروز   جمعه   مورخ   28/خرداد/1400  
عنوان
درج کلمات کلیدی سایت
توضیحات
تگ سرنویس
درج عکس
درج فایل
قالب کلی نگارش متن
یک عنوان توصیفی شامل ۵ تا ۸ کلمه که کلمات کلیدی اصلی را شامل باشند،عنوان، وجود کلمات فارسی با استاندارد یونیکد توسط موتور جستجوی گوگل شناسائی می شود. نکاتی که هنگام درج عنوان باید مد نظر بگیرید: - شامل کلمات کلیدی محتوی و عکس های آن صفحه باشد. - از نظر گرامری جمله بندی آن درست باشد، فقط ترکیب کلمات نباشد. - از کلماتی که توسط موتورها منع می شود استفاده نکنید.
موتورهای جستجو برای این بخش ارزش زیادی قائل هستند و در رتبه بندی سایت شما تاثیر دارد. کلمات کلیدی را با کاما از یکدیگر جدا کنید. با این روش در حداقل جا، امکان ترکیبات متنوعی از کلمات کلیدی سایت شما گنجانده خواهد شد. - نسبت کلمات کلیدی به سایر کلمات در یک صفحه را چگالی یا تراکم کلمات کلیدی می نامند. مثلا اگر شما ۱۰۰ کلمه در یک صفحه دارید و چهارعدد از آنها جزو کلمات کلیدی سایت شما هستند، چگالی کلمات کلیدی آن صفحه ۴% است. سعی کنید که چگالی حدود ۳ تا ۲۰ درصد برای کلمات کلیدی مهم سایت خود را تنظیم کنید. - کلمات کلیدی خود را ترکیبی انتخاب نمایید. - کلماتی که حدس می زنید توسط موتورهای جستجو بیشتر سرچ می شوند را بنویسید -کلمات کلیدی از متن همان صفحه انتخاب شود. - عنوان صفحه خود را حتما در کلمات کلیدی بنویسید.
این توضیحات بین ۲۵ تا ۳۰ کلمه را شامل می شوند که در موتورهای جستجو اگر دقت کرده باشید در زیر URL نمایش داده می شود پس سعی کنید توضیحاتی را بنویسید که نشان دهنده محتوای سایت شما باشد.
تگ سرنویس این امکان رو به موتور های جستجو می دهد که بهتر محتوای سایت را درک کنند. برای اعمال این خصوصیت متن صفحه خود را به ترتیب اهمیت از سرنویس ها انتخاب نمایید. - از تگ بیش از ۲ بار در یک صفحه استفاده نکنید. فقط برای تیترهای مهم استفاده شود. - کل متن صفحه را در این تگ ها قرار ندهید، فقط برای تیترها و مطالب مهم استفاده کنید.
تگ جایگزین در هنگام درج عکس: هنگام درج عکس و لینک حتما کادر مربوط به متن جایگزین را تکمیل نمایید. این خصوصیت اجازه می دهد اگر به هر دلیلی تصویرتان نمایش داده نشد متنی که جایگزین گذاشته اید نمایش داده شود. دقت نمایید تصاویر درج شده دارای حجم کمتر از 100مگابایت باشد.
یکی از را ههای افزایش بازیابی اطلاعات مندرج در وب سایت توسط موتورهای کاوش، غنی کردن فایل های محتوا می باشد. محتواهای PDF که از فرمت های دیگر(مثل word ، power point و ...) استخراج می گردد، بهتر است شرایط ذیل را دارا باشد: ۱- قبل از تبدیل فایل word به PDF از استاندارد بودن فونتهای بکار رفته در فایل word اطمینان حاصل فرمایید. ۲- از نرم افزارهای استاندارد برای تبدیل فایل ها به PDF استفاده شود که قابلیت پشتیبانی از فونت های فارسی را داشته باشند. ۳- متن فایل های PDF با استفاده از ابزار های جستجوی درون متنی نرم افزار Acrobat قابل جستجو باشد.
عنوان اصلی Tahoma 16 B عنوان فرعی Tahoma 14 B رنگ مطالب مشکی متن پاراگراف ها Tahoma 14 مطالب لیستی لیست های شماره دار و بدون شماره تراز بندی متن justify,RTL متون انگلیسی Time New Roman 14

1000 کاراکتر باقیمانده است


بازدید امروز349
بازدید دیروز794
بازدید هفته3678
بازدید ماه14718
بازدید کل647178